Alışverişe harcadığımız zamanı çocuklarımızla beraber geçiriyoruz. Mutlu saatler bize kalıyor.

Biz

2013 yılında dünyaya gelen ikiz çocuklarımızın bizlere yaşattığı anne baba olma deneyimleri ile hamilelik ve sonrasında yaşadığımız sorunlar,  ihtiyaçlarımız ve alışverişten beklentilerimiz doğrultusunda Bize Ne Lazım? Sorusuna yanıt aradık.  2014 yılında çocuklarımızın isimleri ve uğurları ile FG bebek çocuk giyim olarak mağazacılık kariyerimize başladık. Sonra aklımıza şu takıldı. “Çocuklarımız ile daha fazla vakit geçirmeliyiz, aradığımız ürünlere daha hızlı ve kolay ulaşabilmeliyiz.” Bu soru sonucunda sadece bulunduğumuz mevkide değil Türkiye`nin her yerindeki siz anne ve babalara da ulaşıp kolay alışveriş sağlamalıyız diye düşündük. 2017 yılında Ce-eee.com ile tamamen e-ticarete yöneldik.

Ce-eee.com mağazamızda; Anne ve bebeğinin 3 Yaşına kadar tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Anne Bebek; Anneler, babalar, abi ve ablaların günlük ihtiyaçlarını karşılamak adına Giyim; Bebeklerimizin ve Çocuklarımızın, daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesi için Oyuncak, zekasını geliştirmek, farklı dünyaların ve hayallerin olduğunu görmeleri, araştırma yapabilmeleri içinse Kitap bölümlerimizi tasarlayarak sizinlerin beğenisine sunduk.

Kısacası: Aradığımız her şeyi tek bir adreste toplayarak kolay ve hızlı alışveriş deneyimini sizlere sunmak için Ce-eee.com`u yaptık.

İyi yapmış mıyız?