Fisher Price FWT16 Delüks Piyanolu Jimnastik Merkezi (Türkçe)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Fisher Price FWT16 Delüks Piyanolu Jimnastik Merkezi (Türkçe)

 
4 farklı oyun moduna sahiptir, ürün 65’ten fazla şarkı, ses melodi ve Türkçe cümle özelliği, gerçek piyano notalarıyla 20 dakikaya kadar müzik ve 6 adet aktivite oyuncağı ile bebeğinizle birlikte büyüyen eğitici özelliğe sahiptir.
Uzanarak oynayabilme, karın üzerinde oynayabilme, oturarak oynama ve taşınabilir modlar sayesinde yaşa göre gelişim özelliklerine sahiptir.
Sesler ve ışık efektleri ile bebeğinizin dikkatini çekecek ve aktivite oyuncaklarıyla eğlenceli oyunlar oynayabilmektedirler.
Bebeğiniz piyanoyu tekmelediğinde müzik aktif olarak çalmaya başlamaktadır. Baş üstü hareketleri ile oyuncaklar bebeğinizin vurma ve tutma becerilerini teşvik etmesine yardımcı olmaktadır.
Ayrıca çıkarılabilir piyano ile müzikli eğlenceyi gittiğiniz her yere götürebilirsiniz!
Bebeğinizin; renkleri, hayvanlar ve sesleri, şekilleri, sayıları öğrenmesine, ince motor becerilerini, hayal güçlerini, işitsel ve görsel algısının gelişmesine yardımcı olmaktadır. 
Ayrıca bebeğiniz aktivite merkezinin altında uzanırken oyuncaklara uzanmaya ve vurmaya çalıştıkça kaba motor becerileri gelişebilmektedir. 
3 adet pil ile çalışmaktadır.