Tüm çocuklar yaratmak ve hayal etmek için doğarlar. Onları beslemek ebeveynler ve öğretmenler olarak bizim işimiz. Jaq Jaq Bird, genç beyinlere tam potansiyellerini yaratabilmeleri ve hayal edebilmeleri için yardım sağlar. Ürünümüz FDA (Amerika Sağlık Bakanlığı) onaylı, BPA, PVC ve ftalat içermez. Makinede yıkanabilir, ince kumaş olduğuna bakmayın sağlam ve güclüdür. Tozsuz yağlı Jaq jaq bird tebeşirleri ile her yerde çizim yapabilirsiniz. Yapılan resimlerde, dağılma bozulma olmaz. Karalama matları ve karalama defterlerinde geleneksel tebeşirleri de kullanabilirsiniz, ancak yüzeyi çizeceklerinden dolayı tavsiye etmiyoruz. Gerçi bir kez tozsuz tebeşirlerimizi kullandığınızda başka bir şey kullanmak istemeyeceksiniz. Jaq jaq bird tebeşirlerin temizliği de çok kolaydır. Islak mendil ile silmeniz yeterlidir. 

   Jaq Jaq Bird Karalama Matının iki rengi bulunmaktadır. Karalama matlarını ister duvara monte edip duvarda kullanabilirsiniz. Evinizi bir sanat galerisine çevirebilirsiniz. İsterseniz rulo olarak sarıp kaldırabilirsiniz. Her zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

     Jaq Jaq Bird Boyama Kitapları ve Karalama Defterleri ile istenilen zaman karalama yapabilirsiniz. Erkek çocuklar ve yetişkinler için önerdiğimiz ürünler; Jaq Jaq Bird Mini Karalama Matı Dinozorlu, Jaq Jaq Bird Boyama Kitabı Dinozor, Jaq Jaq Bird Karalama Defteri Denizaltı. Kız çocuklarımız ve yetişkinlerimiz  için önerdiğimiz ürünler; Jaq Jaq Bird Karalama Defteri Baykuş, Jaq Jaq Bird Karalama Defteri Unicorn. Diğer ürünlerimiz bütün çocuklar için ve Yetişkinler için uygundur.

1