Unigo Comflor Fruit Farm Oyun Matı 210X140X13

Marka : UNİGO
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Unigo Comflor Fruit Farm Oyun Matı 210X140X13 Özellikleri

Unigo Oyun matları, küçük yaştaki çocukların yanı sıra aile büyüklerininde oyuna katılımını sağlayacak şekilde özenli olarak büyük boyutlarda hazırlanmıştır. 
Küçük sevimli bebeğiniz ile oyun oynamaya başladığınızda, özenle hazırlamış olduğumuz Unigo oyun matının üzerine bebeğiniz ile birlikte uzanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin bedensel gelişimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. 
 
Unigo oyun matları sayesinde bebeğinizin emeklemeye başlama süresini de hızlandırabilirsiniz. 
 
Çocuklarınızın doğum tarihinden itibaren sağlıklı bir şekilde büyümesini Unigo oyun matları sağlamaktadır. 
Unigo oyun matları özel olarak dolgu köpük maddesinden üretilmiştir ve katman olarak bakıltığında tektir. Kalınlığını göz önüne aldığımızda darbe önleyici özelliği de vardır. 
Hem eğlenceli hem de güvenli bir oyun alanı imkanı sunan Unigo oyun matlarının kendi içerisinde tam 4 farklı kalınlık çeşidi vardır. 
Özel bir maddeden üretilen Unigo oyun matları bu sayede çocuklarınızın tırnaklama veya dişleme gibi hareketlerine karşı oldukça dayanıklıdır. Hem yırtılma durumu olmaz hem de kopma durumu..
 
Ön Yüz(Hayal Dünyası Geliştirici)
 
Comflor Fruit Farm Oyun matının ön yüzeyi çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek nitelikte çiftlik konsepti olarak tasarlanmıştır. Çocukların çiftlik yaşantısı ile ilgili bir çok hikaye kurgulamalarına yardımcı olurken, meyveleri, sebzeleri, rakamları ve hepsinin İngilizce anlamlarını öğrenmelerini sağlayacaktır.
 
Arka Yüz(Eğitici)
 
Comflor Fruit Farm Oyun matının arka yüzeyinde yer alan şehir kurgusu ile ön yüzeydeki çiftlik kurgusu arasında bağlantı kurdurabilir, birlikte çok farklı oyunlar oynatabilirsiniz. Tüm bunların yanında, şehirde yer alan objelerin İngilizcelerini öğretebilirsiniz.
 
Dolgu köpük hammaddeden, tek katman halinde üretilen Unigo oyun matları kalınlığı sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir.. Yenidoğan evresinden itibaren güvenli bir oyun alanı sunan Unigo oyun matlarının 4 farklı kalınlık alternatifi bulunmaktadır.
 
Özel dokusu sayesinde esnek olup, çocukların dişleme ve tırnaklama hareketlerine karşı dayanıklıdır, yırtılmaz, kopmaz.
 
 
Kutu Ölçüleri;
Genişlik: 22 cm,
Yükseklik: 141 cm,
Kalınlık: 22 cm
 
Ürün Ölçüleri;
Genişlik: 210 cm,
Yükseklik: 140 cm,

 

Kalınlık: 13 mm